فانتاکروم و راهنمای راه اندازی کسب و کار با آن

بررسی ظرفیت اقتصادی خرید دستگاه فانتاکروم و ایجاد شغل و کسب کار با این دستگاه، ورود به بازار آبکاری با کروم و مزایای آن


دستگاه فانتاکرومایجاد پوشش و رنگ همیشه جزء مراحل ایجاد یک محصول صنعتی یا تزئینی بوده است. به نظر من، بحث رنگ و پوشش از اولین روزهای ساخت ابزار ، مورد توجه بوده است. بر اساس نیازها و سلایق و کاربردهای مختلف، پوشش های مختلفی در طول تاریخ صنعت ساخته شده اند. پوشش های براق، مات، رنگی، حفاظتی و بسیاری دیگر از این قبیل. از پرجاذبه ترین پوشش ها، پوشش های براق و صیقلی میباشد که از قدیم روی اجسام اجرا میشده و باعث لوکس شدن محصول میگشته. از روش های پوششی میتوان به آبکاری با پوشش فلزات اشاره کرد که سالهاست طرفداران فراوانی دارد.
آبکاری با پوشش فلزات از جمله کروم، سطوحی زیبا ایجاد میکند که مانند آیینه میدرخشند. اما با پیشرفت تکنولوژی، روش های قدیمی همیشه جای خود را به روش های جدید میدهند. آبکاری کروم هم از این داستان دور نمانده است و شیوه آبکاری به روش فانتاکروم اختراع گردید. فانتاکروم مزیت های بسیاری نسبت به روش قدیمی دارد. از مزیت های روش فانتاکروم میتوان به سرعت ، دقت و هزینه پایین اشاره کرد.
شما حتما با این روش که آبکاری فانتاکروم نام دارد آشنایی دارید. آبکاری با این دستگاه به شوه خاصی و منحصر به فردی اجرا میشود که بسیار ساده و مقرون به صرفه است و مشکلات روش های قدیمی را ندارد. برای اطلاعات بیشتر بخوانید : فانتاکروم چیست ؟
 
آیا راه اندازی کار با فانتاکروم و ارائه خدمات آبکاری فانتاکروم به صرفه است و بازار اقتصادی و مالی دارد ؟

به نظر تیم تخصصی ایلیا صنعت، این بازار هنوز بکر است و توانایی ایجاد درآمد را دارد. از آنجایی که روزانه هزران قطعه تزئینی و کاربردی در کشور تولید میشود و تمامی این محصولات آماده ایجاد پوشش زیبای کروم روی آن هستند و خیلی از تولید کنندگان نمیدانند که محصولاتشان با این پوشش ، چه جلوه زیبایی پیدا میکند. شما با راه اندازی یک کارگاه کوچک با حداقل سرمایه و خرید یک دستگاه فانتاکروم میتوانید شروع به خدمات آبکاری با فانتاکروم نمایدد. حتی در محیط منزل نیز میتوان با یک دستگاه فانتاکروم خانکی ، به این کار مشغول شد. آموزش فانتاکروم به صورت رایگان انجام میشود و این یک فرصت فوق العاده است.
این نوع پوشش زیبا علاوه بر زیبای، به عمر محصول هم اضافه مکیند و خواص ضد زنگ زدگی نیز دارد. کاربرد های فراوانی از جمله توان ایجاد پوشش فانتاکروم روی سطوح بزرگ، به طراحی معماری داخلی نیز بسیار کمک میکند و دست طراحان را باز میکند.

هزینه خرید دستگاه فانتاکروم و شروع کار چقدر است؟
به جرات میتوانیم بگوییم که هزینه شروع این کار با توجه به بازدهی کار ، بسیار مناسب است! به دلیل اینکه ما این دستگاه را بومی کرده و در داخل تولید میکنیم ، هزینه های چند ده میلیونی را بسیار کاهش داده ایم، هم هزینه خرید دستگاه و هم مواد اولیه! همینطور ما جهت مصارف صنعتی و خانگی ، دستگاه های جداگانه طراحی و ارائه میکنیم که در هزینه های خرید دستکاه فانتاکروم ، بسیار کمک حال خواهد بود.

آیا مواد اولیه فانتاکروم همیشه در دسترس است ؟
مواد اولیه در هر صنعتی ، نقش مهمی را ایفا مکیند و در درسترس بودن همیشگی آن برای تداوم درآمد ، حیاتی است. ما در گروه صنعتی ایلیا صنعت ، با تهیه مواد اولیه اورجینال و فرمول کرن آنها با استاندارد های جهانی  ،مواد اولیه را با کیفیت تضمینی در اختیار صنعتگران  قرارخواهیم داد. همچنین این مواد در بازار نیز به وفور یافت میشود که البته باید به خرید آنها توجه کافی داست. پس مواد اولیه همیشه دردرسترس خواهد بود.

برای گرفتن سفارش یا انجام آبکاری با فانتاکروم ، سراغ چه صنایعی برویم ؟
همانطور که گفته شد، فانتاکروم قابلیت اجرا روی تمام سطوح را دارد. پس هر قطعه ، کالا یا سطحی را میتوان آبکاری کرد. انواع قطعات تزئینی را میتوان با این روش ، آبکاری نمود. جهت استفاده روی قطعات دکوری در طراحی داخلی منازل کاربرد فراوان دارد. پوشش کروم با این دستگاه رو قطعات اتومبیل هم به راحتی انجام میشود. پس شما محدودیتی برای گرفتن سفارش ندارید و روی هر صنعتی که نیاز به پوشش تزئینی و ضد زنگ دارد میتوانید ورود کنید

پس میتوان نتیجه گرفت که با توجه به مقدار سرمایه گذاری روی این صنعت، میتوان بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را انتظار داشت و با یک بازاریابی میتوان بازار مناسبی را برای آن ایجاد کرد.

 
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید